سفارش تبلیغ
صبا
مدیر وبلاگ
 
آمار واطلاعات
بازدید امروز : 1
بازدید دیروز : 2
کل بازدید : 4271
کل یادداشتها ها : 21
خبر مایه


< 1 2

صندلی اداری نیلپر

در بازار رو به گسترش مبلمان اداری و تجهیز فضاهای اداری و نیاز به محصولات مکمل در هرپروژه و تولید تخصصی صندلی اداری ، شرکت مبلمان اداری آرمانو را برآن داشت تا در سال های گذشته اقدام به انتخاب بهترین تامین کنندگان در این صنعت بنماید.

با توجه به اهمیت صندلی اداری در تجهیز فضاهای اداری شرکت مبلمان اداری آرمانو حساسیت بسیار زیادی را در انتخاب بهتربن تولید کنندگان این محصول انجام داده است.

یکی از این تامین کنندگان که از هر جهت مطمئن جهت عرضه در پروژه های مبلمان اداری می باشد شرکت صندلی اداری نیلپر می باشد.

نیلپر آرمانو 

شرکت صندلی اداری نیلپر که هم اکنون یکی از بهترین تولید کنندگان صندلی اداری از جمله صندلی مدیریتی , صندلی کارمندی , صندلی کنفرانسی , صندلی انتظار و مبل اداری در ایران می باشد ،‌اقدام به اعطای نمایندگی به شرکت مبلمان اداری آرمانو نموده است.

سیستم جامع تولید ، فروش و خدمات پس از فروش صندلی اداری نیلپر ما را برآن داشت محصولات این شرکت را ضمن معرفی به مشتریان خود در طرح های اولیه چیدمان مبلمان اداری پروژه های خود گنجانده و در پی آن اقدام به عرضه این محصول با ضوابط ، شرایط و قیمت های مصوب صندلی اداری نیلپر بنماید.

کیفیت مطلوب ، تحویل به موقع و خدمات پس از فروش در سراسر کشور از ویژگی های بارز برند نیلپر می باشد.

 

 صندلی ادارینیلپر

صندلی مدیریتی نیلپر , صندلی کارمندی نیلپر , صندلی کنفرانسی نیلپر , صندلی انتظار نیلپر , مبل اداری نیلپر


  

پارتیشن دو جداره ام دی اف آرمانو

پارتیشن اداری ام دی اف

هنگامی که در مورد یک فضای کاری زیبا و منحصر به فرد صحبت میکنیم ، بحث در مورد دستیابی به ویژگی های کاربردی است که این محیط را قادر به ایجاد یک سیستم کارا با استفاده از فضا سازی مناسب برای ارائه و ایجاد بهترین عملکرد مبلمان اداری بین کارکنان در رده های مختلف شغلی بنماید.

تقسیم بندی مناسب ، زیبایی منحصر به فرد با استفاده از رنگ بندی های متنوع می تواند پیشنهاد کننده پارتیشن های دو جداره ام دی اف باشد.

 

مبلمان اداری , پارتیشن دو جداره اداری , OFFICE FURNITURE 

پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن دو جداره ام دی اف آرمانو با طراحی هوشمندانه ، استفاده از ورقه های ام دی اف 25 میلیمتری در چارچوب های اصلی ، پانلهای ام دی اف 16 میلیمتری در رنگ بندی های متنوع ، استفاده از شیشه های سکوریت ، قابلیت اضافه نمودن کرکره های 16 میلیمتری آلومینیومی در میان جداره های پارتیشن با قابلیت سایه روشن شدن ، طراحی ارتفاع های گوناگون با توجه به نوع کاربرد و از همه مهمتر تجهیز آن به داکت جهت استفاده بهینه و در دسترس کارکنان از جریان برق ، کابل های شبکه ، دیتا  وتلفن از ویژگی های پارتیشن ام دی اف آرمانو می باشد.


  
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ