سفارش تبلیغ
صبا
مدیر وبلاگ
 
آمار واطلاعات
بازدید امروز : 1
بازدید دیروز : 2
کل بازدید : 4271
کل یادداشتها ها : 21
خبر مایه


میز مدیریتی

در طراحی چیدمان یک فضای اداری در بسیاری از موارد طراحان توجه خود را معطوف به طراحی مبلمان اداری و به ویژه میز مدیریتی فضاهای تصمیم گیرندگان سازمان ها نمود ه اند.مبلمان اداری مورد استفاده برای مدیران عالیرتبه ، مدیران اجرایی و سرپرستان تیم های کاری می بایست خصوصیات ویژه ای داشته باشد.
از ویژگی های یک میز مدیریتی می توان از طراحی زیبا و مرتبط با نوع فعالیت سازمان متبوع ، ابعاد مورد نیاز با توجه به حجم عملیات یک مدیر اجرایی ، امکانات موجود در یک میز مدیریت از جمله تعداد قفسه ها و کشوها وفایلهای مورد نیاز با ابعاد و حجم مناسب ، راحتی و القای حس آرامش یک مدیر در جهت اتخاذ تصمیمات مناسب سازمانی اشاره نمود .

یک مدیر اجرایی با توجه به زمینه شغلی خود ممکن است در طی فرآیند های کاری با افراد و مخاطبان مختلفی از خارج از سازمان خود ارتباط و جلسات متعددی داشته باشد.

آیا میز مدیریت که جایگاه اصلی میزبان می باشد نمیتواند پتانسیل تاثیر قوی و بالقوه بر روی احساسات وتصمیمات مخاطبان و میهمانان ودر نهایت موفقیتهای آتی سازمان داشته باشدمیز مدیریتی و توجه به استانداردهای فنی و ارگونومیک

مهندسان و طراحان شرکت مبلمان اداری آرمانو با پژوهش های فراوان بر روی نیازمندی های روز مدیران امروز ایران و کاربردهای مورد استفاده در یک مجموعه میز مدیریتی یا میز مدیریت کنفرانس و توجه به استانداردهای فنی و ارگونومیک نسبت به طراحی میزهای مدیریتی در سبکهای مختلف مدرن و کلاسیک در تنوع های گوناگون اقدام نموده اند.

میز مدیریتی مدرن نیاز هر مدیر پویا

طراحی و اجرای چیدمان ست مدیریتی مدرن کمک بسیار بزرگی به به کسب و کار حرفه ای آن سازمان خواهد نمود.

در دفاتر مدیریت شرکتها،کارخانجات ، سازمانها، اداره جات ، مطب های پزشکی یا دفاتر املاک یک میز مدیریتی مدرن با امکانات کاربردی وسیع میتواند شاخصهای استاندارد مدیریت در آن مجموعه را ارتقا دهد. 


      عملکرد...
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ