سفارش تبلیغ
صبا
مدیر وبلاگ
 
آمار واطلاعات
بازدید امروز : 1
بازدید دیروز : 2
کل بازدید : 4271
کل یادداشتها ها : 21
خبر مایه


1 2 3 >

پارتیشن دوجداره آلومینیومی تمام شیشه آرمانو

مبلمان اداری , پارتیشن دو جداره اداری , OFFICE FURNITURE 

پارتیشن دو جداره آلومینیومی

طراحی و اجرای یک سیستم پارتیشن دو جداره اداریدر با توجه به نوع محصول می تواند جایگزین خوبی برای دیوارهای معمولی در فضاهای اداری باشد.

امروزه مدیران واحد های اداری ترجیح می دهند فضا سازی محیط کاری خود را  از یک سیستم انعطاف پذیر با قابلیت های خاصی از جمله زیبایی ، تبادل نور در بین فضاهای کاری ، عدم تبادل سر و صدا ، تهویه و عدم هدر رفت گرما و از همه مهمتر ایستایی انتخاب کنند.

پارتیشن دو جداره آلومینیومی کاریزما  C200  محصول شرکت مبلمان اداری آرمانو به صورت یک سیستم جدا کننده با استراکچر تمام آلومینیومی با نما و کاور داخلی آلومینیومی با رنگ الکترو استاتیک در رنگ بندی های نقره ای و سفید ، استفاده از شیشه سکوریت 6 میلیمتری بصورت تمام شیشه ار کف تا ارتفاع 210 سانتیمتری با قابلیت تجهیز پرده کرکره آلومینیومی 16 میلیمتری با ولومی جهت سایه روشن می باشد.

شرکت مبلمان اداری آرمانو پیشنهاد اول خود را جهت پارتیشن بندی  به مشتریان گرامی ، پارتیشن دو جداره آلومینیومی کاریزما  C200 ، معرفی میکند.

 


  

میز اداری آرمانو

میز اداری یکی از موارد مهم در طراحی دکوراسیون اداری , سازماندهی , تقسیم فضای کاری با رعایت ارتباطات بین کارشناسان سازمان می باشد.

همان گونه که تصور می گردد می توان با نگاه صحیح به طراحی فضای کاری کارشناسان با طراحی میزاداری مناسب , نوآوری , طراوت و تمرکز بیشتری را برای کارکنان به ارمغان آورد .

یک سازمان موفق قطعا به لطف مهارت , پویایی , خلاقیت و کارآفرینی کارشناسان خود توانسته به این امر دست پیدا کند .

مدیران این سازمان ها نیز با مهیا نمودن بستر های لازم در این عرصه گام مهمی را برداشته اند.

میز کارشناسی راژان M 271 

یکی از این زیر ساخت ها مبلمان اداری ، طراحی میز اداری مناسب برای فضای کاری  کارشناسان می باشد.

میز اداری کارشناسان در حقیقت مرکز تمرکز و کارآیی , عملیات و در نهایت عرصه موفقیت این کارکنان می باشد.

شرکت مبلمان اداری آرمانو با در نظر گرفتن این نیازها نسبت به طراحی میز کارشناسی با عناصر نوآورانه , مدولار جهت افزایش کاربرد , سبک های متنوع مدرن و کلاسیک , در دسترس قرار دادن نیازمندی های کارشناسان , حفظ اصول ارگونومیک , مراقبت از جزئیات طراحی و در نهایت پیاده سازی و ارائه آن برای مدیران خلاق و کارآفرین جهت توسعه کسب وکار سازمان ها و شرکت هااقدام نموده است. ..

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  

میز کنفرانس آرمانو

ارتباطات ، همکاری ، تبادل ایده ها و اطلاعات در محیط کار مدرن ضروری است.

جلسات ،بحث و بررسی موضوعات پیش روی مدیران و ارائه راه حل های مناسب و تصمیم گیری نهایی می بایست در یک فضای مناسب گرفته شود.

طراحی اتاق جلسات و یا اتاق کنفرانس از مباحث مهم در طراحی یک محیط کاری می باشد.

بدیهی است طراحی این نوع از مبلمان اداریمی تواند از دغدغه های مدیران به طور گسترده ای بکاهد .

یکی از عناصر تشکیل دهنده اتاق های کنفرانس طراحی مناسب میز کنفرانس می باشد.

از جمله مسائلی که پیش از طراحی مبلمان اداری یک محیط کاری می بایست در نظر داشت میتوان به : مکان یابی مناسب اتاق کنفرانس در طرح، عواملی همچون نور کافی ، آرامش صوتی محیط ، رعایت کردن فاصله مورد نظر از ایستگاه های کاری ، امکانات لازم جهت تجهیزات صوتی و تصویری و از همه مهمتر طراحی خود میز کنفرانس اشاره داشت .

مبلمان اداری , پارتیشن دو جداره اداری , OFFICE FURNITURE

یک میز کنفرانس میبایست پاسخگوی نیازهای سازمان و کاربردهای نوع عملکرد آن باشد.

یک طراح مبلمان اداری در طراحی و چیدمان میز کنفرانس سفارش داده شده می بایست به نکات بسیار مهمی از جمله : برآورد تقریبی تعدادنفرات مورد نیاز و سازگار نمودن تعداد با فضای موجود ، نوع و شکل میز کنفرانس با توجه به رویکرد فکری مدیران سازمان ، رعایت فضای کافی برای افراد شرکت کننده در جلسه ، تطبیق پذیری رنگهای مورد استفاده در نقاط مختلف میز کنفرانس ،  توجه به طرح کلی مبلمان اداری ،‌انتخاب فضای مناسب در میز کنفرانس برای رییس جلسه توجه نماید.

شرکت مبلمان اداری آرمانو نیز در راستای مطالب فوق اقدام به طراحی و ساخت بیش از 50 نوع میز کنفرانس در ابعاد و شکل های گوناگون توسط طراحان داخلی ومبلمان اداری خود نموده است .

همچنین با توجه به سلایق متفاوت ، کاربردها و نیازمندی های هر سازمانی طراحان ،‌سفارشات خاص این دسته از مدیران سازمانها را با توجه به الگو های استاندارد فنی و زیبایی شناسی طراحی و به واحد تولید ارسال می کنند.


  
مبلمان اداری

شرکت مبلمان اداری آرمانو

مبلمان اداری آرمانو

در زمینه طراحی و تولید انواع مبلمان اداری شامل : میز اداری ، میز کارمندی ، میز مدیریتی ، میز کنفرانس  ، کانتر اداری ، پارتیشن  دوجداره ام دی اف ، پارتیشن دو جداره آلومینیومی ، پارتیشن تک جداره آلومینیومی و صندلی اداری فعال می باشد .

ارائه خدمات به مشتریان از طریق پاسخگویی به موقع , مشاوره رایگان , ارائه طرح ,تولید و تحویل محصولات با کیفیت را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است .

هدف ما تولید انواع مبلمان اداری ، پارتیشن اداری و صندلی اداری  متنوع  مطابق با آخرین و بروز ترین سبک های محیط های اداری وطراحی بهینه فضاهای کاری مشتریان می باشد .

مبلمان اداری آرمانو درک نیاز ها و ارائه بهترین راه حل ممکن و همراهی مشتری در طول مدت استفاده از محصولات این شرکت را محترم شمرده و این اصل را از اساسی ترین بخش فعالیت های خود می داند .


  

میز مدیریتی آرمانو

در طراحی چیدمان یک فضای اداری در بسیاری از موارد طراحان توجه خود را معطوف به طراحی مبلمان اداری  فضاهای تصمیم گیرندگان سازمان ها نمود ه اند.

مبلمان اداری مورد استفاده برای مدیران عالیرتبه ، مدیران اجرایی و سرپرستان تیم های کاری می بایست خصوصیات ویژه ای داشته باشد.

از ویژگی های یک میز مدیریتی می توان از طراحی زیبا و مرتبط با نوع فعالیت سازمان متبوع ، ابعاد مورد نیاز با توجه به حجم عملیات یک مدیر اجرایی ، امکانات موجود در یک میز مدیریت از جمله تعداد قفسه ها و کشوها وفایلهای مورد نیاز با ابعاد و حجم مناسب ، راحتی و القای حس آرامش یک مدیر در جهت اتخاذ تصمیمات مناسب سازمانی اشاره نمود .

یک مدیر اجرایی با توجه به زمینه شغلی خود ممکن است در طی فرآیند های کاری با افراد و مخاطبان مختلفی از خارج از سازمان خود ارتباط و جلسات متعددی داشته باشد.

آیا میز مدیریت که جایگاه اصلی میزبان می باشد نمیتواند پتانسیل تاثیر قوی و بالقوه بر روی احساسات وتصمیمات مخاطبان و میهمانان ودر نهایت موفقیتهای آتی سازمان داشته باشد

1305 PAGE11 

مهندسان و طراحان شرکت مبلمان اداری آرمانو با پژوهش های فراوان بر روی نیازمندی های روز مدیران امروز ایران و کاربردهای مورد استفاده در یک مجموعه میز مدیریت یا میز مدیریت کنفرانس و توجه به استانداردهای فنی و ارگونومیک نسبت به طراحی میزهای مدیریت در سبکهای مختلف مدرن و کلاسیک در تنوع های گوناگون اقدام نموده اند.  
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ